„NIE PAL PRZY MNIE, PROSZĘ”- PROGRAM EDUKACJI ANTYTYTONIOWEJ

W roku szkolnym 2017/2018 w klasach 1-3 realizowany był program edukacji antytytoniowej „Nie pal przy mnie, proszę” we współpracy z Państwową Inspekcją Sanitarną. Czytaj dalej »

Zielona Szkoła – Zakopane 2018

Zieloną szkołę 2018 rozpoczęliśmy pierwszym punktem programu w Rabce – warsztaty plastyczne, podczas których malowaliśmy drewniane ptaszki. Po pysznym obiadku i spacerze przy tężniach, nastąpiła chwila wytchnienia na wielkim placu zabaw i siłowni. Wieczór Czytaj dalej »

Festyn Rodzinny

W dniu 10.06.18 r, w naszej szkole odbył się wspaniały Festyn Rodzinny.  Oto fotoreportaż: Czytaj dalej »

Zielona Szkoła – Mazury

„Hej, Mazury, jak wy cudne! Gdzie jest taki drugi kraj! Tu zapomnisz chwile trudne, Tu przeżyjesz życia maj …” Czytaj dalej »

OGÓLNOPOLSKA AKCJA „GÓRA GROSZA”

W tym roku szkolnym nasza szkoła brała udział w XVIII edycji ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. W okresie od 27.11.2017 r. – 02.01.2018 r. wolontariusze prowadzili zbiórkę grosików, które następnie zostały przekazane organizatorom Czytaj dalej »

 

koniec roku

zakonczenie msza

ogloszenie1

wolne

gimbusy koniec roku

„NIE PAL PRZY MNIE, PROSZĘ”- PROGRAM EDUKACJI ANTYTYTONIOWEJ

????????????????????????????????

W roku szkolnym 2017/2018 w klasach 1-3 realizowany był program edukacji antytytoniowej „Nie pal przy mnie, proszę” we współpracy z Państwową Inspekcją Sanitarną.

Zielona Szkoła – Zakopane 2018

photovisi-download

Zieloną szkołę 2018 rozpoczęliśmy pierwszym punktem programu w Rabce – warsztaty plastyczne, podczas których malowaliśmy drewniane ptaszki. Po pysznym obiadku i spacerze przy tężniach, nastąpiła chwila wytchnienia na wielkim placu zabaw i siłowni. Wieczór umiliły nam rozgrywki sportowe przed spacerem po okolicy. Drugi dzień rozpoczęliśmy od wprawy na Gubałówkę. Dzielnie wspinaliśmy się na stok. Potem zjeżdżaliśmy torem saneczkowym i zjechaliśmy kolejką do centrum Zakopanego.

DZIĘKUJEMY!!!

logo wolontariat

W kwietniu i maju Szkolne Koło Wolontariatu  prowadziło zbiórkę w ramach akcji „OPATRUNEK NA RATUNEK” oraz „KUP PAN SZCZOTKĘ”. Wszystkie zebrane opatrunki, pasty do zębów i szczoteczki zostały przekazane Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio  wspierającej Szpitale Misyjne w Afryce.

Festyn Rodzinny

FRONT

W dniu 10.06.18 r, w naszej szkole odbył się wspaniały Festyn Rodzinny.  Oto fotoreportaż:

Zielona Szkoła – Mazury

???????????????????????????????

„Hej, Mazury, jak wy cudne!
Gdzie jest taki drugi kraj!
Tu zapomnisz chwile trudne,
Tu przeżyjesz życia maj …”

Wycieczka pierwszaków – Magiczne Ogrody

photovisi-download (1)

30. maja 2018r. uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawczyniami  i rodzicami brali udział w wycieczce do Magicznych Ogrodów w Janowcu.