“Chociaż chłodno jest na dworze- Miło tutaj nam być może” Klasy 4 a, b, c zaprezentowały swój aktorki talent, wystawiając przedstawienie, pt. ,, Idzie jesień’’. Złoto, rubin, brąz i zieleń królowały na More »

Święto Dziękczynienia jest dla Amerykanów jedną z najważniejszych dat w roku. Tego dnia odbywają się parady, msze i mecze, a rodziny zasiadają do uroczystej kolacji, by wspólnie podziękować za wszystko dobre co More »

Gala wolontariatu

05.12.2018r. odbyła się gala wolontariatu, która została zorganizowana przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kowali. Dla naszych wolontariuszy było to niezwykłe wydarzenie. Był to wyjątkowy dzień, nie tylko z powodu czerwonego dywanu More »

Finał akcji społecznej „Paczka dla Bohatera”

Uczniowie naszej szkoły włączyli się do społecznej akcji pod nazwą „Paczka dla Bohatera”. Inicjatywa ta miała na celu wsparcie kombatantów, poprzez zbiórkę produktów żywnościowych i chemicznych. Finał akcji odbył się 5 grudnia 2018 roku More »

Sto złotych na 100 lecie niepodległości Polski

Wielkie zwycięstwo osiągnęli uczniowie naszej szkoły w ogólnopolskim konkursie plastycznym SKO. Organizatorzy konkursu mieli nie lada zadanie, jakim było wybranie najlepszych prac spośród setek nadesłanych dzieł. Nasze dzieci okazały się niezrównane i More »

 

Ogłoszenie

ogloszenie1

W dniu 20.12.2018r. świetlica czynna jest do godz. 12.15. Gimbus o 12.15 zabiera wszystkie dzieci.

??????????????????????

“Chociaż chłodno jest na dworze-

Miło tutaj nam być może”

Klasy 4 a, b, c zaprezentowały swój aktorki talent, wystawiając przedstawienie, pt. ,, Idzie jesień’’. Złoto, rubin, brąz i zieleń królowały na scenie. Jeszcze na chwilę zatrzymaliśmy bogactwo jesiennych darów, uchwycone słowem i piosenką.

list MENrekrutacja men

147

Święto Dziękczynienia jest dla Amerykanów jedną z najważniejszych dat w roku. Tego dnia odbywają się parady, msze i mecze, a rodziny zasiadają do uroczystej kolacji, by wspólnie podziękować za wszystko dobre co ich spotkało.

Gala wolontariatu

logo wolontariat

05.12.2018r. odbyła się gala wolontariatu, która została zorganizowana przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kowali. Dla naszych wolontariuszy było to niezwykłe wydarzenie. Był to wyjątkowy dzień, nie tylko z powodu czerwonego dywanu i blasku fleszy, ale również serdeczności i ciepła płynącego od zgromadzonych. Z naszej szkoły wolontariuszką roku została Martyna Wesołowska z klasy VIIa.

Finał akcji społecznej „Paczka dla Bohatera”

front paczka dla bohatera

Uczniowie naszej szkoły włączyli się do społecznej akcji pod nazwą „Paczka dla Bohatera”. Inicjatywa ta miała na celu wsparcie kombatantów, poprzez zbiórkę produktów żywnościowych i chemicznych. Finał akcji odbył się 5 grudnia 2018 roku – paczki zostały przekazane organizatorom, a następnie zostaną dostarczone naszym Bohaterom. 

Sto złotych na 100 lecie niepodległości Polski

banknot

Wielkie zwycięstwo osiągnęli uczniowie naszej szkoły w ogólnopolskim konkursie plastycznym SKO. Organizatorzy konkursu mieli nie lada zadanie, jakim było wybranie najlepszych prac spośród setek nadesłanych dzieł. Nasze dzieci okazały się niezrównane i miło nam poinformować, że Maksymilian Trybusiński z klasy 1a zdobył I m-ce w banknocie, a Weronika Kołsut z klasy 1b III m-ce w monecie. Wspaniałym artystom serdecznie gratulujemy.

konkurs ozdoba

Dobrze jemy ze szkołą na widelcu

Pierwszoklasiści już dobrze wiedzą, że nasz organizm, by dobrze funkcjonować potrzebuje energii. Czerpie ją z pożywienia, które jest dla nas tym samym, co paliwo dla aut. Znając zasady zdrowego żywienia oraz piramidę żywienia dzieci w praktyczny sposób tworzyły pyszne śniadanie. Zbilansowany posiłek wspólnie konsumowaliśmy, zajadając się pysznościami małych kucharzy.

Gminny Turniej Gier i Zabaw Kowala 2018

front

Miło poinformować, że nasza szkoła zdobyła III m-ce w gminnym turnieju gier i zabaw. W tym roku gospodarzami była szkoła w Kowali, a nas reprezentowała drużyna składająca się z:

  • Damiana Dujki
  • Mikołaja Cichosza
  • Igora Chruślaka
  • Rafała Pszczółki
  • Davida Spyta
  • Igora Szota

Wspaniałym sportowcom gratulujemy wygranej.