I REGIONALNY KONKURS RECYTATORSKI Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO – „THE LITTLE POET”

photovisi-download

20 kwietnia 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 im. Jana Długosza w Radomiu odbył się I REGIONALNY KONKURS RECYTATORSKI Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO – „THE LITTLE POET”,w którym udział wzięło sześciu uczniów naszej szkoły: Kamila Łoboda z kl. 3a, Alicja Borkowska z kl. 3b, Amelka Krok z kl. 4b, Bartosz Pszczółka z kl. 5b, Lena Korycka z kl. 6b i Kamil Tracz z kl. 7b.
Nasi uczniowie musieli zaprezentować recytację jednego wiersza z literatury anglojęzycznej.

Jury w składzie:

- Iwona Gryz, doktor nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa, adiunkt w Katedrze Neofilologii (Zakład Anglistyki) Wydziału Filologiczno-Pedagogicznego Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego
im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu
- Joanna Rutka, wieloletni nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego
- Monika Kępińska, nauczyciel języka angielskiego

Jest nam bardzo miło ogłosić, iż do finału (etapu regionalnego), który odbędzie się 9 maja o godzinie 10:00 w MSCDN w Radomiu ul. Kościuszki 5a jury między innymi zakwalifikowało ucznia naszej szkoły:

Bartosza Pszczółkę z klasy 5b! Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale.

Pozostali Uczestnicy:
Amelka Krok z kl. 4b

Kamil Tracz z kl. 7b