ZAJĘCIA DODATKOWE

ZAJĘCIA DODATKOWE

ZAJĘCIA DODATKOWE REALIZOWANE W NASZEJ SZKOLE

ROK SZKOLNY 2017/2018

L.p. Nazwisko i imię nauczyciela Rodzaj,
tematyka zajęć
Termin realizacji
(dzień i godzina)
  BANASZCZYK EWA Koło plastyczne kl. 3b Środagodz. 10:30-11:15

 

FARYNA MARZENA Godzina dla rodzica Czwartekgodz.11:30-12:15
FARYNA MARZENA Zajęciadydaktyczno-wyrównawcze
kl. 6a
Poniedziałekgodz. 7:45-8:30
FIGARSKA BEATA Godzina dla rodzica Wtorek
godz. 11:30-12:15
FIGARSKA BEATA Zajęciadydaktyczno- wyrównawcze

kl. 1c

Czwartekgodz. 10:30-11:15
JASTRZĘBSKA PAULINA Szkolne Koło Wolontariatu Poniedziałek
godz. 11:15-11:30Czwartek
godz. 11:15-11:30W pozostałe dni
w zależności od potrzeb.

 

KAPLIŃSKA MIROSŁAWA Szkolne Koło Wolontariatu Czwartek
godz. 11:15-11:30W pozostałe dni
w zależności od potrzeb.
KAPLIŃSKA MIROSŁAWA Samorząd Uczniowski Spotkania w zależnościod potrzeb.

 

KOCZOROWSKA DIANA SKS Środagodz. 14:00-14:45

 

KOCZOROWSKA DIANA Godzina dla rodzica Czwartekgodz. 10:30-11:15

 

KOWALCZYK DOROTA Zajęcia
dydaktyczno-wyrównawcze
kl. 2a
Poniedziałekgodz.11:30-12:15
KOWALCZYK DOROTA Godzina dla rodzica Poniedziałekgodz.7:45-8:30

 

KOŹMIŃSKA DOMINIKA Godzina dla rodzica  Wtorekgodz.10:30 – 11.15

 

KOŹMIŃSKA DOMINIKA Koło matematyczne kl. 5a  Środagodz. 13:05 – 13:55

 

KOŹMIŃSKA DOMINIKA Koło matematyczne kl. 5b  Czwartekgodz. 12:20 – 13:05

 

KOŹMIŃSKA DOMINIKA Trening matematycznykl. 5b Piątekgodz. 8:40-9:25
KOŹMIŃSKA DOMINIKA Koło matematyczne
kl. 6a
piątekgodz. 11:30-12:15
KOŹMIŃSKA DOMINIKA Koło matematyczne
kl. 6b
Wtorekgodz. 13:05-13:55
KUBICKA MILENA Godzina dla rodzica Poniedziałekgodz. 12:15-13:00

 

KUBICKA MILENA Zajęcia teatralne Środagodz.12:15-13:00

 

LEŚNIEWSKA TERESA Koło LOP Poniedziałekgodz.13:10-13:55
MAKUCH SYLWIA Zajęcia
dydaktyczno-wyrównawcze
z języka angielskiego
Poniedziałekgodz. 9:35-10:20

 

MAKUCH SYLWIA godzina dla rodzica wtorekgodz. 12:20-13:05
MARZEC KATARZYNA Godzina dla rodzica Wtorek8:40-9:25
MARZEC KATARZYNA Koło „Mądra głowa”
kl. 3a
Wtorekgodz. 11:30-12:15
LIS ANETA Godzina dla rodzica Czwartekgodz. 10:30-11:15
LIS ANETA Zajęcia dydaktyczno-wyrównawczekl. 3c Czwartekgodz. 11:30-12:15
ks. NAKIELSKI JAROSŁAW Przygotowanie do I Komunii
w kościele
1 godz.
ORŁOWSKA KATARZYNA Szkolne Koło Wolontariatu Poniedziałek
godz. 11:15-11:30Czwartek
godz. 11:15-11:30W pozostałe dni
w zależności od potrzeb.
PIETRAS BOŻENA Godzina dla rodzica Wtorekgodz. 8:40-9:25
PIETRAS BOŻENA BRDprzygotowanie do egzaminu na kartę rowerową Wtorekgodz. 7:45-8:30
RUTKOWSKA MARZENA Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
kl. 1a
Poniedziałekgodz. 12:00-12:45
RUTKOWSKA MARZENA Godzina dla rodzica Wtorekgodz. 10:35-11:15
SALA-PODSIADŁY
ELŻ BIETA
Godzina dla rodzica Piątekgodz. 9:35-10:20
SALA-PODSIADŁY ELŻBIETA Konsultacje wyrównawczedla uczniów Środa, czwartek, piątekgodz. 11:15-11:30
STAJNIAK MAŁGORZATA Godzina dla rodzica Środagodz. 9:35-10:20
STAJNIAK MAŁGORZATA Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
kl. 3b
Poniedziałekgodz. 8:40-9:25
TRACZ IZABELA Godzina dla rodzica Czwartekgodz. 10:30-11:15
TRACZ IZABELA Zespół wokalny Poniedziałekgodz. 12:15 – 13:05

godz.13:10-13:55

czwartek

godz.13:05-13:55

TRACZ IZABELA Samorząd Uczniowski Spotkania w zależności
od potrzeb.
TRYBULSKA BEATA Godzina dla rodzica Poniedziałekgodz. 8:40-9:25
TRYBULSKA BEATA Zajęcia dydaktyczno- wyrównawczekl. 1b czwartek11:30-12:15
TRYBULSKA BEATA Szkolne Koło Wolontariatu Poniedziałek
godz. 11:15-11:30Czwartek
godz. 11:15-11:30W pozostałe dni
w zależności od potrzeb.
URBAŃSKA ANETA Godzina dla rodzica Poniedziałekgodz. 10:20-11:15
URBAŃSKA ANETA Zajęcia dydaktyczno-wyrównawczekl. 7a wtorekgodz. 7:45 – 8:30
WAKUŁA EWELINA Godzina dla rodzica Środa, piątekgodz. 12:20-12:50
WASIEL KATARZYNA Zajęcia plastyczne kl. 2b Wtorekgodz. 10:30-11:15
WASIEL KATARZYNA Godzina dla rodzica Wtorekgodz. 11:30-12:15
WOLSZAKIEWICZ -DŁUGOSZ MAŁGORZATA Konsultacje dla rodziców środagodz. 11:15-12:15
WOLSZAKIEWICZ -DŁUGOSZ MAŁGORZATA Konsultacje dla rodziców poniedziałekgodz.9:55-10:55
ZANIAT MARTA Godzina dla rodzica poniedziałekgodz. 8:40-9:25
ZANIAT MARTA Zajęcia dydaktyczno-wyrównawczekl. 4a, 4b Czwartekgodz. 12:15-13:05
KOCZOROWSKA DIANA SKS Środagodz. 14:00-14:45
KOCZOROWSKA DIANA Godzina dla rodzica Czwartekgodz. 10:30-11:15