Po lekcjach

W szkole prowadzimy wiele różnorodnych zajęć pozalekcyjnych – wyrównawczych i rozwijających zainteresowania uczniów.
Na szczęście nie brak u nas zapaleńców i pasjonatów – zarówno wśród nauczycieli jak i uczniów – takich, którzy nie patrzą na zegarek, nie żałują gardła, oczu, sił i talentu.
Najprzyjemniejszą gratyfikacją i bodźcem do dalszych działań są efekty wspólnej pracy.

Klasa Imię i Nazwisko nauczyciela Rodzaj zajęć Termin realizacji
III b Małgorzata Stajniak Koło matematyczne czwartek
13.10 – 13.55
III b Zajęcia wyrównawcze środa
9.30 – 10.20
III a Małgorzata Trelka Koło matematyczne poniedziałek
11.30 – 12.15
  Zajęcia świetlicowe środa
7.40 – 8.40
I b Marzena Rutkowska Zespół wyrównawczy środa
11.30 – 12.15
I b Koło matematyczne czwartek
10.30 – 11.15
I c Beata Figarska Koło matematyczne czwartek
14.00 – 14.55
I c Zespół dyd. – wyrównawczy środa
10.30 – 11.15
  Dorota Kowalczyk Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne poniedziałek
11.15 – 12.15
  świetlica – zajęcia opiekuńcze czwartek
7.40 – 8.40
  Anna Woźniak Koło języka angielskiego poniedziałek
11.30 – 12.15
  Teresa Leśniewska świetlica poniedziałek
6.40 – 7.40
  Koło przyrodnicze czwartek
14.00 – 14.45
  Mirosława Kaplińska świetlica środa
14.40 – 15.40
  świetlica piątek
7.40 – 8.40
  Anna Hołońska świetlica środa
8.30 – 9.30
IV b Zajęcia wyrównawcze
z matematyki
piątek
12.20 – 13.05
V b Aneta Urbańska Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego środa
7.45 – 8.30
Va Dominika Koźmińska Zajęcia wyrównawcze z matematyki poniedziałek
13.10 – 13.55
V a/b, VI a Koło matematyczne kl. V-VI Piątek 7:45-8:30
kl. III – IV Sylwester Kuliński Basen Środa 15:30
VI a Elżbieta Sala – Podsiadły Koło polonistyczne poniedziałek
13.10 – 13.55
V a Koło polonistyczne czwartek
13.10 – 13.55
  Ewa Banaszczyk Koło plastyczne poniedziałek
12.20 – 13.05
  Ks. Jarosław Nakielski Przygotowanie do I Komunii Świętej  
IV a Agnieszka Czerwińska Zespół wyrównawczy czwartek
12.20 – 13.05
  Opieka przy gimbusie czwartek
13.10
  Bożena Anna Pietras wolontariat raz w tygodniu – według potrzeb
  świetlica
gimbus
piątek 8.40 – 9.40
14.00
II b Katarzyna Jarczyńska – Wasiel Koło plastyczne(świetlica) poniedziałek
7.40 – 8.40
  Dyżur przy gimbusie (opieka) wtorek
12.20 – 13.05
V a, V b Marzena Faryna Koło języka angielskiego poniedziałek
13.10 – 13.55
II a Koło języka angielskiego środa
12.20 – 13.05
I a Beata Trybulska Koło matematyczne piątek
11.30 – 12.15
I a Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze czwartek
11.30 – 12. 15

poza tym:

  • koło teatrealne – wtorek 12:20 – 13:05 – A. Urbańskapoza tym:
  • zajęcia przygotowujące do sprawdzianu szóstoklasisty – środa 7:45 – 8:30 – E. Sala-Podsiadły, D. Koźmińska
  • program unijny “Moja przyszłość” dla klas VI b, V b – poniedziałek 14-15:30 (przyroda – T. Leśniewska), wtorek 12:20-13:50 (j. angielski – M. Faryna), czwartek 13:10 – 14:40 (matematyka – D. Koźmińska)
  • zapasy: wtorek, środa, czwartek – 14:00 – 15:15 – Sylwester Kuliński

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>